Uitslag Loterij 40ste kerstzaalvoetbaltoernooi  2016
Kleur oranje
Lotnr:
5 voetbal 460 voetbalsokken
8 rugzak 499 voetbalshirt
34 voetbalshirt 507 voetbalsokken
61 PSV voetbal gesigneerd 512 kadobon Van Neerven
77 sportschoenen 550 voetbal
92 trainingspak 557 rugzak
101 voetbal 566 voetbalsokken
128 trainingspak 614 hrc/stormvogels set
139 kadobon Van Neerven 616 voetbal
192 scheenbeschermers 641 voetbalsokken
200 handschoenen 650 kadobon Van Neerven
222 voetbal 668 voetbalsokken
247 voetbalsokken 714 trainingspak
251 trainingspak 729 voetbal
275 keeperhandschoenen 755 voetbal
285 voetbalsokken 775 voetbal
304 scheenbeschermers 800 voetbalsokken
313 voetbalset 801 PSV voetbal gesigneerd
317 voetbal 833 voetbal
332 pet 888 voetbal
350 voetbal 892 voetbalsokken
362 handschoenen 926 voetbal
394 keeperhandschoenen 952 voetbal
420 voetbal
421 voetbalbroek
449 trainingsjack

Uitslag Loterij 40ste kerstzaalvoetbaltoernooi  2016

Kleur oranje

Lotnr:

5          voetbal                                                                      460      voetbalsokken

8          rugzak                                                                       499      voetbalshirt  

34        voetbalshirt                                                              507      voetbalsokken

61        PSV voetbal gesigneerd                                           512      kadobon Van Neerven

77        sportschoenen                                                          550      voetbal          

92        trainingspak                                                              557      rugzak

101      voetbal                                                                      566      voetbalsokken

128      trainingspak                                                              614      hrc/stormvogels set

139      kadobon Van Neerven                                             616      voetbal          

192      scheenbeschermers                                                  641      voetbalsokken

200      handschoenen                                                          650      kadobon Van Neerven

222      voetbal                                                                      668      voetbalsokken          

247      voetbalsokken                                                          714      trainingspak

251      trainingspak                                                              729      voetbal

275      keeperhandschoenen                                              755      voetbal

285      voetbalsokken                                                          775      voetbal

304      scheenbeschermers                                                  800      voetbalsokken

313      voetbalset                                                                 801      PSV voetbal gesigneerd

317      voetbal                                                                      833      voetbal          

332      pet                                                                             888      voetbal

350      voetbal                                                                      892      voetbalsokken

362      handschoenen                                                          926      voetbal          

394      keeperhandschoenen                                              952      voetbal

420      voetbal                                                                     

421      voetbalbroek

449      trainingsjack

Prijzen ophalen bij Hans Hermens, Frans Halsstraat 18 Nieuw Bergen  na 18.00 uur en na telefonisch overleg. Tel. 0647043803.

Wij danken onderstaande sponsoren die een gedeelte van de prijzen ter beschikking hebben gesteld:

Van Neerven Sport 2000 Boxmeer, Matthews Teamwear Siebengewald, Fam. Moodie/Herbalife en  in het bijzonder Loonbedrijf van Lin voor het transport van de goal voor de penalty trofee.

Prijzen ophalen bij Hans Hermens, Frans Halsstraat 18 Nieuw Bergen  na 18.00 uur en na telefonisch overleg. Tel. 0647043803.

Wij danken onderstaande sponsoren die een gedeelte van de prijzen ter beschikking hebben gesteld:

Van Neerven Sport 2000 Boxmeer, Matthews Teamwear Siebengewald, Fam. Moodie/Herbalife en  in het bijzonder Loonbedrijf van Lin voor het transport van de goal voor de penalty trofee.

 

      Penaltytrofee:
  Eindstand JO9   JO13:
1. MONTAGNARDS-1   1.Stan Hubbers Stormvogels
2. EWC/RESIA-1   2.Pepijn Kroon HRC
3. STORMVOGELS-1   3.Fer Janssen Resia
4. HRC-1   4.Wout Litjens Montagnards
      5.Iris Hendriks EWC
       
  Eindstand JO11   JO11:
1. STORMVOGELS   1.Ties Putker Montagnards
2. MONTAGNARDS   2.Auke Deckers EWC
3. EWC/RESIA   3.Jasper Kroon HRC
4. HRC   4.Addy van Kessel Stormvogels
      5.Siënna Mulders Resia
       
  Eindstand J013   JO9:
1. MONTAGNARDS-2   1.Giel Drissen HRC
2. MONTAGNARDS-1   2.Syl Roelofs Resia
3. EWC/RESIA-1   3.Ruben Martens Montagnards
4. EWC/RESIA-2   4.Ties Engels EWC
      5.Matthijs Smits Stormvogels
       
  Eindstand JO7 (niet officieel gemaakt!)    
1. EWC-RESIA JO7 1    
2. HRC JO7-1    
3. EWC-RESIA JO7 2    
4. STORMVOGELS JO7-1    
5. MONTAGNARDS JO7-2    
6. MONTAGNARDS JO7-1    
       
  Eindstand JO9 hoog VR   Eindstand JO9 laag
1. MONTAGNARDS JO9-1   EWC-RESIA JO9-3
2. STORMVOGELS JO9-1   MONTAGNARDS JO9-4
3. EWC-RESIA JO9-1   EWC-RESIA JO9-2
4. HRC JO9-1   HRC JO9-2
5. MONTAGNARDS JO9-2   MONTAGNARDS JO9-3
6.     STORMVOGELS JO9-2
       
  Eindstand JO11 hoog VR   Eindstand JO11 laag
1. HRC JO15-1   HRC JO11-2
2. EWC/RESIA JO!15 1   EWC-RESIA JO11-2
3. MONTAGNARDS JO15-1   STORMVOGELS JO11-2
4. STORMVOGELS JO15-2   MONTAGNARDS JO11-4
5. EWC-RESIA-2   EWC-RESIA JO11-3
6. MONTAGNARDS JO15-2   MONTAGNARDS JO11-3
       
  Eindstand JO13 hoog VR   Eindstand JO13 laag
1. Montagnards 1   HRC 1
2. Montagnards 2   Montagnards 3
3. EWC-Resia 1   Montagnards 4
4. EWC-Resia 1   EWC-Resia 3
5. Stormvogels 1   HRC 2
       
  Eindstand JO15 hoog   Eindstand JO15 laag
1. HRC JO15-1   STORMVOGELS JO15-2
2. EWC/RESIA JO!15 1   EWC/RESIA JO15-3
3. MONTAGNARDS JO15-1   MONTAGNARDS JO15-3
4. STORMVOGELS JO15-2   EWC/RESIA JO15-4
5. EWC-RESIA-2   MONTAGNARDS JO15-4
6. MONTAGNARDS JO15-2    
       
  Eindstand JO17 hoog   Eindstand JO17-laag
1. MONTAGNARDS JO17-1   HRC JO17-2
2. STORMVOGELS JO17-1   MONTAGNARDS JO17-3
3. HRC J017-1   MONTAGNARDS JO17-2
4. EWC-RESIA JO17-1   EWC-RESIA JO17-2
5.     HRC JO17-3
       
  Eindstand JO19    
1. MONTAGNARDS JO19-1    
2. EWC-RESIA JO19-2    
3. EWC-RESIA JO19-1    
4. STORMVOGELS JO19-1    

Naar aanleiding van enkele vragen over de verschillende categorien die de KNVB hanteert en de koppeling naar de afgelastingen, hier een overzicht welk elftal in welke categorie behoort. Op NOS-teletekst staat op pagina 603 welke districten zijn afgelast, EWC speelt in Zuid 2.

  Categorie A Categorie B
Zaterdag (junioren)  Geen  teams   Alle jeugteams
Zondag (senioren) EWC 1 EWC 2,3 en 4

 

  D1, D2 en D3   E1 en E2
  2003/2004           2005/2006  
  naam club   naam club   naam club
1 Lars Krebbers EWC'46 23 Dion Arntz EWC'46 1 Boy Engels EWC'46
2 Rick Rombouts EWC'46 24 Bas Kuipers RESIA 2 Ahmed Razai EWC'46
3 Remco Camps EWC'46 25 Corne Verkoelen RESIA 3 Yari Koenen EWC'46
4 Max van Kuijk EWC'46 26 Kid Brand RESIA 4 Joep Wijers EWC'46
5 Reno Nijsen EWC'46 27 Fer janssen RESIA 5 Bas Laarakker EWC'46
6 Theike Nijsen EWC'46 28 Owen Martens RESIA 6 Teun Pauwels EWC'46
7 Tjeu Weijs EWC'46 29 Bart Thijssen RESIA 7 Siemen Weijers EWC'46
8 Jannick Valckx EWC'46 30 Jordy Verheagh RESIA 8 Aukje Deckers EWC'46
9 Thijs Wijnen EWC'46 31 Sheliandro Plantenga RESIA 9 Bram Janze RESIA
10 Chiel Nijsen EWC'46 32 Odin van Helvoort RESIA 10 Lindsey Laumen RESIA
11 Dennis Arts EWC'46 33 Jip Kuypers RESIA 11 Rik Mulders RESIA
12 Jens Peters EWC'46 34 Mirthe Jansse EWC'46 12 Bas Hendrix RESIA
13 Rick Alberts EWC'46 35 Iris Hendrix EWC'46 13 Joy Roelofs RESIA
14 Gijs Arts EWC'46 36 Lara Lenssen EWC'46      
15 Jules Deckers EWC'46 37 Bregje van Loenen EWC'46      
16 Jens Driessen EWC'46 38 Jill Rothengather EWC'46      
17 Luuk Kremers EWC'46 39 Loes Nijsen EWC'46      
18 Tim Laarakker EWC'46 40 Eef Ankersmit EWC'46      
19 Lucas van Schaijck EWC'46            
20 Senna Vissers EWC'46            
21 Teun Wijers EWC'46            
22 Teun Lomme EWC'46            
                 
                 
                 
  F1   F2   MF-Teams
  2007/2008     2007/2008     2009/2010  
  naam club         naam club
1 Lucas Brauckmann EWC'46 1 Jorn Sprunken EWC'46 1 Vera Klabbers EWC'46
2 Roy Laarakker EWC'46 2 Ties Engels EWC'46 2 Fer Wijers EWC'46
3 Ruben Willems EWC'46 3 Youri van Uden EWC'46 3 Dylan Leenders EWC'46
4 Niels Laarakker EWC'46 4 Jurre van Gool EWC'46 4 Max Verberne EWC'46
5 Pedro Hauman EWC'46 5 Jens Custers EWC'46 5 Jennefer Wijnen EWC'46
6 Stan Bartels RESIA 6 Kick Hagens EWC'46 6 Joep Hagens EWC'46
7 Sienne Mulders RESIA 7 Stan Verkoelen EWC'46 7 Siebe van Gool EWC'46
8 Sil Roelofs RESIA 8 Finn van Soest EWC'46 8 Jefrey van Soest??? EWC'46
9 Mike Hendricks RESIA 9 Maarten Bogers RESIA      

 

 

  B1 en B2   C1 en C2
                   
  naam club   naam club     naam club
1 Sid Hebben EWC'46 1 Ruben Broere EWC'46   18 Jord Theeuwen RESIA
2 Leroy Koppes EWC'46 2 Daan van Lieshout EWC'46   19 Sander van der Vleugel RESIA
3 Tim van Lieshout EWC'46 3 Michael Linders EWC'46   20 Kevin Crommentuyn RESIA
4 Niels Rombouts EWC'46 4 Tristan Reiniers EWC'46   21 Bart Hendrix RESIA
5 Max Verstraelen EWC'46 5 Karlijn Verberne EWC'46   22 Lars van Pinxteren RESIA
6 Kay van Elsen EWC'46 6 Wes Hebben EWC'46   23 Daan Theeuwen RESIA
7 Ted Verberne EWC'46 7 Cas Nijsen EWC'46   24 Ramon Theeuwen RESIA
8 Friso Nijsen EWC'46 8 Sylvan Reusen EWC'46   25 Roan Swemers RESIA
9 Joep Heijmans EWC'46 9 Tom Wit EWC'46   26 Sjoerd Thijssen RESIA
10 Sam Pelzer EWC'46 10 Lars Wijnhoven EWC'46   27 Stan Mulders RESIA
11 Sen Valckx EWC´46 11 Joost Weijs EWC'46   28 Reving Plantenga RESIA
12 Casper Verrijdt EWC´46 12 Joyce Hendrix EWC'46   29 Anne Hendrix RESIA
13 Youri Hendrix EWC´46 13 Janneke Heijmans EWC'46        
14 Sil Peeters EWC´46 14 Giovanni Derks EWC'46        
15 Sjoerd Welvaarts RESIA 15 Freek Weijs EWC'46        
16 Niels Maarse RESIA 16 Rik Daniels EWC'46        
17 Jarno vd Berg RESIA 17 Giel Valckx EWC'46        
18 Max Martens RESIA              
19 Tim Michiels RESIA              
20 Stan Frederix RESIA              
21 Sem Michiels RESIA              
22 Villiandro Josephia RESIA              
23 Maan Brand RESIA              
24 Nick Touwslager RESIA              
25 Alexander Tsegay Madhane RESIA              

 

Dinsdag 21 oktober gingen Ruben Willems, Siemen Weijers en Kyan Verhoeven (allen EWC F1 spelertjes) op weg naar TSC in Tegelen om daar deel te nemen aan de talenten dag Jonger Oranje , editie Noord-Limburg. Hier was VVV met diverse trainers en scouts prominent aanwezig. Jonger Oranje (www.jongeroranje.nl) organiseert het hele jaar door talentendagen. Op deze Talentendag kun je geselecteerd worden om in één van de regioteams van Jonger Oranje te spelen én je in de kijker te spelen bij de scouts van verschillende profclubs. Bij alles van Jonger Oranje staat plezier voorop en willen ze je een fantastische dag laten beleven, waarin iedereen kan doen wat ze het allerliefst willen: voetballen! Jonger Oranje is bedoeld voor iedereen (jongens/meisjes) in alle leeftijden (6-16 jaar) en bestaat uit tientallen evenementen door heel Nederland. Ze zijn erg trots op de samenwerking met 14(!) profclubs, waardoor voetbaltalent in elke uithoek van Nederland ontdekt kan worden door een naburige profclub. En dat deden ze. De ochtend én de middag bestond uit een 4tegen4 toernooi (O09-O11-O13) met een 30-tal teams. Er werd wat af gedribbeld en Géron en ik hebben heel wat mooie doelpunten en kleine Messi's gezien. Het leuke is, dat er die dag allemaal fanatieke voetballertjes op het veld staan en ook een aardig balletje kunnen trappen. Niet alleen op het veld, maar ook naast het veld:  om hun voetbalvriendjes-voor-één-dag aan te moedigen.

b_200_150_16777215_00_http___www.ewc46.nl_images_stories_Talentendag_2014_1.jpg Talentendag 2014 2.jpg
Ruben (midden op de foto), wat vond je het leukste vandaag? "Lekker de hele dag wedstrijdjes voetballen!" Kyan (links) liet ons verdedigende kwaliteiten zien,die we nog niet van hem kende...

Het voetbalniveau was hoog en onze EWC spelers deden niet onder voor de andere aanwezigen. Sterker nog; aan het eind van de middag werd Siemen Weijers als één van de negen geselecteerde O09 benoemd. Een mooie kans voor hem, om in mei 2015 zijn kwaliteiten te laten zien op de landelijke toernooi dag te Zaandam. 

Talentendag 2014 3.jpg

Trotse Siemen (3e van links); Geselecteerd voor het regio team onder 9jr!
Proficiat en succes, Siemen!

Ondanks de regen was het een geslaagde voetbaldag, voor zowel alle spelers als de aanwezige ouders.

Sportieve groet,

Jeroen Willems

 

D-Teams

  naam club   naam club
1 Rik Wijers EWC'46 18 Roan Swemers RESIA
2 Wes Hebben EWC'46 19 Sjoerd Thijssen RESIA
3 Cas Nijsen EWC'46 20 Stan Mulders RESIA
4 Sylvan Reusen EWC'46 21 Reving Plantenga RESIA
5 Tom Wit EWC'46 22 Bas Kuipers RESIA
6 Lars Wijnhoven EWC'46 23 Corne Verkoelen RESIA
7 Joost Weijs EWC'46 24 Jens Peters RESIA
8 Rick Rombouts EWC'46      
9 Remco Camps EWC'46      
10 Lars Krebbers EWC'46      
11 Max van Kuijk EWC'46      
12 Reno Nijsen EWC'46      
13 Theike Nijsen EWC'46      
14 Tjeu Weijs EWC'46      
15 Romy Klabbers EWC'46      
16 Joyce Hendrix EWC'46      
17 Janneke Heijmans EWC'46      
           
       

MF-Teams

        naam club
  HoofdTrainer/Coordinator   1 Jorn Sprunken EWC'46
  Christian Wijers   2 Joelle Rothengather EWC'46
      3 Ties Engels EWC'46
  Trainingsdagen   4 Kenji Vogel EWC'46
  Maandag en Woensdag        
        Hoofdtrainer  
  Plaats     n.n.b.  
  Wellerlooi        
        Trainingsdagen  
        Woensdag  
           
        Plaats  
        Well  
           

 

E-Teams

 

F-Teams

  naam club   naam club
1 Rick Alberts EWC'46 1 Bas Laarakker EWC'46
2 Eef Ankersmit EWC'46 2 Teun Pauwels EWC'46
3 Gijs Arts EWC'46 3 Lucas Brauckmann EWC'46
4 Jules Deckers EWC'46 4 Roy Laarakker EWC'46
5 Jens Driessen EWC'46 5 Kyan Verhoeven EWC'46
6 Luuk Kremers EWC'46 6 Siemen Weijers EWC'46
7 Tim Laarakker EWC'46 7 Ruben Willems EWC'46
8 Jill Rothengather EWC'46 8 Niels Laarakker EWC'46
9 Lucas van Schaijck EWC'46 9 Joep Wijers EWC'46
10 Senna Vissers EWC'46 10 Aukje Deckers EWC'46
11 Teun Wijers EWC'46 11 Isa Wijnhoven EWC'46
12 Yari Koenen EWC'46 12 Lara Lenssen EWC'46
13 Loes Nijsen EWC'46 13 Joy Roelofs RESIA
14 Dennis Arts EWC'46 14 Bas Hendrix RESIA
15 Chiel Nijsen EWC'46 15 Daan Kuipers RESIA
16 Boy Engels EWC'46 16 Stan Bartels RESIA
17 Mirthe Janssen  EWC'46 17 Sienne Mulders RESIA
18 Kid Brand RESIA 18 Sil Roelofs RESIA
19 Fer janssen RESIA 19 Isa Lankes RESIA
20 Owen Martens RESIA      
21 Bart Thijssen RESIA      
22 Jordy Verheagh RESIA      
23 Bram Janze RESIA      
24 Jip Kuypers RESIA      
25 Lindsey Laumen RESIA      
26 Rik Mulders RESIA      
27 Sheliandro Plantenga RESIA      
           
           
  HoofdTrainer/Coordinator     HoofdTrainer/Coordinator  
  Pascal Martens     Geron Petit  
           
  Trainingsdagen     Trainingsdagen  
  Dinsdag en Donderdag     Maandag en Woensdag  
           
  Plaats     Plaats  
  Well     Well  

 

Zondag 16 oktober 2016 5.JPG