Graag willen we alle ouders van de JO7, JO9 en de JO11 uitnodigen voor een ouderavond die we houden op woensdag 28 Augustus om 20.00 in de kantine van EWC. We willen hier graag uitleg geven over het jeugdbeleid van EWC-Resia en wat toelichting geven over het aankomende seizoen.
We vinden het leuk en belangrijk om alle ouders te bereiken, graag zien we van alle kinderen van de JO7, JO9, JO11 dan ook minimaal 1 ouder op de ouderavond.

Met vriendelijke groeten,
de jeugdcommissie van EWC-Resia.

Team:

Trainen:

Tijd:

Plaats

Start trainen

JO17-1

Di + Do

18:30 – 20:00

Well

13 augustus

JO17-2

Di + Do

18:30 – 20:00

Well

13 augustus

JO13

Di + Do

18:30 – 19:45

Well

20 augustus

JO11-1

Ma + Woe

18:30 – 19:45

Well

19 augustus

JO11-2

Ma + Woe

18:30 – 19:45

Well

19 augustus

JO9-1

Di + Do

18:30 – 19:30

Wellerlooi

13 augustus

JO9-2

Di + Do

18:30 – 19:30

Wellerlooi

13 augustus

JO7

Di

18:30 – 19:30

Well/Wellerlooi

3 september

MO19

Di + Do

19:15 – 20:45

Velden/Lomm

13 augustus

MO17

Di + Do

18:15 – 19:45

Wellerooi/Arcen

13 augustus

MO19-1 MO17-1 JO17-1
Wittenhorst MO19-1 SVO Sporting Peel en Maas MO17-1 ST Maasduinen JO17-1
ST Olympia'18/Sambeek MO19-1 FCV-Venlo MO17-1 V.V. Achates JO17-1G
RKDSO/DEV-Arcen/IVO MO19-1 IVO/RKDSO/DEV-Arcen/EWC'46/RESIA MO17-1 RESIA JO17-1
JVC Cuijk MO19-1 SJVV MO17-1 Estria/GVV'57/SCV'58 JO17-2
JO17-2 JO13-1 JO11-1
RESIA JO17-2 ST DEV-Arcen/RKDSO JO13-1 ST Sporting S.T./SVEB JO11-2
ST Volharding/Sambeek JO17-3 Wittenhorst JO13-2 EWC'46 JO11-1
ST SV United/BVV'27 JO17-2 RESIA JO13-1 SV Venray JO11-2
SV Venray JO17-6 Melderslo JO13-1 Wittenhorst JO11-2
JO11-2 JO9-1 JO9-2
Montagnards JO11-2 ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt JO9-1G Montagnards JO9-2
Volharding JO11-4G EWC'46 JO9-1 EWC'46 JO9-2
V.V. Achates JO11-3 Merselo JO9-1 SV Venray JO9-3
EWC'46 JO11-2 Leunen JO9-2 Volharding JO9-2
Meisjes MO-19 Meisjes MO-17 JO-17=1
AZSV MO19-1 Baarlo MO17-1 Belfeldia JO17-1
Colmschate '33 MO19-1 Bieslo MO17-1 Blerick JO17-2
DZC '68 MO19-1 Eindse Boys MO17-1 FCV-Venlo JO17-2
FC Winterswijk MO19-1 FCV-Venlo MO17-1 GFC'33 JO17-1
SJO ZZC MO19-1 RKSVN MO17-1 RESIA JO17-1
RKDSO/DEV-Arcen/IVO MO19-1 SJVV MO17-2 ST SV United/BVV'27 JO17-1
Tubantia MO19-1 IVO/RKDSO/DEV-Arcen/EWC'46/RESIA MO17-1 ST Sporting S.T./SVEB JO17-1
Union MO19-1 SVO Sporting Peel en Maas MO17-1 SVOC'01 JO17-1
VDZ MO19-1 Sparta'18 MO17-1 Sportclub Irene JO17-2
Sparta'18 MO17-2 Venlosche Boys JO17-3
VV GKC / RKHVC MO17-1 Wittenhorst JO17-3
JO-17-2 JO-13 JO-11-1
Baarlo JO17-1 FCV-Venlo JO13-3 EWC'46 JO11-1
FCV-Venlo JO17-3 GFC'33 JO13-2G H.B.S.V. JO11-1
FCV-Venlo JO17-4 MVC'19 JO13-3G IVO JO11-1
GFC'33 JO17-2G RESIA JO13-1 S.V. Lottum JO11-1
Hegelsom JO17-1G ST SV United/BVV'27 JO13-2G ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt JO11-1G
IVO JO17-2 ST SVEB/Sporting S.T. JO13-2G ST Sporting S.T./SVEB JO11-2
RESIA JO17-2 ST Sparta'18/Kronenberg JO13-2 SV Venray JO11-2
S.V. Lottum JO17-1G ST Sparta'18/Kronenberg JO13-3G Sparta'18 JO11-1G
ST Sparta'18/Kronenberg JO17-3 SV Venray JO13-4 Sportclub Irene JO11-3
ST Sporting S.T./SVEB JO17-2 Sportclub Irene JO13-4 VVV'03 JO11-1
Sportclub Irene JO17-4 Wittenhorst JO13-3 Volharding JO11-2
Wittenhorst JO17-4 Wittenhorst JO11-2
JO11-2 JO9-1 JO9-2
EWC'46 JO11-2 Blerick JO9-3 EWC'46 JO9-2
Kronenberg JO11-1 EWC'46 JO9-1 Montagnards JO9-2G
MVC'19 JO11-2G GFC'33 JO9-1 S.V. Oostrum JO9-2
RKVB JO11-1G Leunen JO9-2G ST Egchel/Panningen JO9-3
Reuver JO11-2 Melderslo JO9-2 ST SV United/BVV'27 JO9-3
ST DEV-Arcen/RKDSO JO11-2 Merselo JO9-1 SV Venray JO9-5G
ST SV United/BVV'27 JO11-3 Reuver JO9-2 Sparta'18 JO9-3G
ST SVEB/Sporting S.T. JO11-3M ST America/Meterik JO9-2G Volharding JO9-2
SV Venray JO11-3 ST Sporting S.T./SVEB JO9-3 Wittenhorst JO9-3
Sparta'18 JO11-2 Sparta'18 JO9-2G Wittenhorst JO9-4
Wittenhorst JO11-3 VVV'03 JO9-1
Venlosche Boys JO9-2
JO7
EWC'46 JO7-1
GFC'33 JO7-1G
HRC'27/Stormvogels'28 JO7-1/JO7-2
Montagnards JO7-1/JO7-2G
S.V. Oostrum JO7-1/JO7-2
ST Sporting S.T./SVEB JO7-3
SV United JO7-1/JO7-2
SV Venray JO7-1/JO7-2
SVOC'01 JO7-1/JO7-2
Sporting S.T./SVEB JO7-1/JO7-2
Ysselsteyn JO7-1/JO7-2
  JO17 1+2         JO13  
1 Joost Weijs 15 Rick Alberts 1 Bo Krabbenborg
2 Lars Krebbers 16 Gijs Arts   2 Sven Lenssen
3 Remco Camps 17 Ahmed Razai 3 Pedro Hauman
4 Max van Kuijk 18 Mac Kessels 4 Luuk Hofman
5 Reno Nijsen 19 Jens de Wit 5 Joël Jansen
6 Theike Nijsen 20 Teun Pauwels 6 Niels Laarakker
7 Dirk Stokman 21 Sjoerd Thijssen 7 Viggo Janssen
8 Stef Koppes 22 Stan Mulders 8 Ties Engels
9 Quinn Weijs 23 Corne Verkoelen 9 Youri van Uden
10 Jules Deckers 24 Sheliandro Plantenga 10 Jurre van Gool
11 Luuk Kremers 25 Fer janssen 11 Jens Custers
12 Tim Laarakker 26 Owen Martens 12 Kick Hagens
13 Lucas van Schaijck 27 Bart Thijssen 13 Stan Bartels
14 Teun Wijers 28 Jip Kuijpers 14 Mike Hendricks
            15 Daan Kuypers
            16 Maarten Boogers
                 
  JO11 1+2 JO9 1+2 JO7  
1 Stan Verkoelen 1 Xander Huberts 1 Wes Kusters
2 Sef Peter 2 Tygo Jacobs 2 Jop Roosen
3 Fer Wijers 3 Lars Sprunken      
4 Jefrey Roodbeen 4 Daen van Deik   Meisjes JO19
5 Jip Vergeldt  5 Puk Hagens 1 Meike Deckers
6 Juul Thijssen 6 Boy Linders 2 Silke Kleeven
7 Hugo Haumann 7 Guus Kessels 3 Anne Hendriks
8 Jennefer Wijnen 8 Mela Mulders 4 Anne Janssen
9 Senn Heldens 9 Melissa Rokven      
10 Vera Klabbers 10 Sem Smits   Meisjes O17
11 Sem Jansen 11 Cas Fransman 1 Iris Hendrix
12 Siebe van Gool 12 Jurre Mesken 2 Mirthe Janssen
13 Joep Hagens 13 Len Scholte 3 Lara Lenssen
14 Tim van Deik 14 Loek van den Herik 4 Bregje van Loenen
15 Eshan Soleiman 15 Joris Fleuren 5 Eef Ankersmit
16 Joris Laarakker 16 Isa Fransman 6 Lindsey Laumen
17 Juup Koppers       7 Alena Drissen
18 Sofie Alexiou            
19 Owen Driessen            
20 Glenn Pelzer            
21 Sem Scholte            

.

WIJ WENSEN IEDEREEN EEN GOED EN GEZOND EN SPORTIEF 2019 TOE !!!!.

Uitslagen KZT 2018:

JO17 (B) tweede en vierde;
JO15-1 (C) derde, JO15 2en3 tweede en vierde;
JO13-1 (D) vierde en JO13-2 vijfde;
JO11-1 (E) vierde en JO11-2 ook vierde;
JO9-1 (F) winnaar en JO9-2 zesde;
JO7 (mf) eerste en vierde;
Penalty’s: F Juup Koppers, eerste; E Jens Custers vierde en D Rens Ankersmit eerste.

ZATERDAG 19 JAN 2019:

Zaaltoernooi voor twee C-teams (zaalteams) van EWC in de zaal te Maashees, van 12.30 uur tot 16.00 uur. (Ieder 5 wedstrijden).

ZATERDAG 26 JAN 2019:

Bekerprogr: 13.30 uur EWC JO15-1 – Achates JO15-1
De voor deze datum geplande wedstrijd: EWC C1 – IVO C1, wordt waarschijnlijk op een doordeweeksedag gespeeld.

2016 okt1 Mini-F  (11).JPG